O akci

Od 8. října do 21. října 2018 máte jedinečnou možnost zúčastnit se exkluzivní soutěže Shoes First. Během těchto dnů rozdáváme hodnotné dárky v podobě voucherů či párů bot od společností ECCO, GINO ROSSI, CCC, HUMANIC, Kazar, Scholl a Kneipp. Jediné, co musíte udělat, je vyplnění soutěžního formuláře a nový pár bot může být váš! 


Pro lepší představu toho, ze kterých bot můžete vybírat, vám každý den ukážeme ilustrační foto bot, které jsou nyní k dostání v prodejnách v České republice. Těšit se můžete na úžasnou jarní a letní kolekci 2018. 


Inspiraci k soutěži jsme pro vás hledali v naší americké edici, jejíž módní ředitelka si každé ráno vybere ten správný pár bot a podle něj pak teprve vybírá outfit. Odtud název – Shoes First. Boty jsou tedy nyní na prvním místě!

Jak soutěžit:

  • Můžete soutěžit každý den v termínu od 8. října do 21. října 2018.
  • Jednoduše vyplníte soutěžní formulář a odešlete jej. Takto snadné to je!
  • Každý den pak bude vyhlášen výherce předchozího dne.
  • V případě výhry vám po skončení soutěže bude vydavatelstvím BURDA Praha, spol. s r.o., zaslán voucher či obuv konkrétní velikosti, o kterou jste soutěžili nebo kterou jste, v případě možnosti nabídky velikostí, vybrali. Jedná se o obuv či vouchery od značek: ECCO, GINO ROSSI, CCC, HUMANIC, Kazar, Scholl a Kneipp.
Využijte této jedinečné soutěže a zapojte se každý den od 8. 10. do 21. 10. 2018. Hodně štěstí!

Pravidla soutěže

Účastníkem soutěže je osoba, která pravdivě a úplně vyplnila soutěžní formulář na stránce www.shoesfirst.marieclaire.cz. Účastník soutěže je povinen uvést: jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Soutěžící může vyhrát pouze jednou v průběhu celé soutěže. Maximálně jedna výhra také připadá na jednu adresu. 


Účastník soutěže potvrzuje, že veškeré poskytnuté údaje jsou pravdivé. Soutěže se může zúčastnit pouze jednou za den z jedné e-mailové adresy. Soutěž probíhá od 8.10. do 21.10. 2018. Výherci budou zveřejněni na stránkách www.shoesfirst.marieclaire.cz vždy následující den po každé soutěži. Výhercem se stává ten z přihlášených účastníků soutěže, který pravdivě a úplně vyplní registrační formulář a je vybrán náhodným generátorem. Platí do vyčerpání zásob. Uvedené obrázky jsou pouze ilustrativní. Na výhru nevzniká právní nárok.

Kontaktování výherců, převzetí výhry

Výherci soutěže budou informováni e-mailem společností Burda Praha, spol. s r.o., po ukončení soutěže, tzn. po 21.10. 2018. Soutěžící jsou povinni poskytnout součinnost k tomu, aby mohli být informováni dle předchozí věty. Pokud se nepodaří výherce soutěže kontaktovat do 30 dní po skončení soutěže, propadá výhra ve prospěch společnosti BURDA Praha, spol. s r.o. 


Jména výherců soutěže budou zveřejněna na internetových stránkách www.shoesfirst.marieclaire.cz. Výhry budou zaslány doporučeně Českou poštou. Pokud si výherce výhru nepřevezme, propadá ve prospěch společnosti Burda Praha, spol. s r.o.

Ochrana osobních údajů

Tím, že účastník soutěže sdělí organizátorovi své osobní údaje v souvislosti s účastí v této soutěži, uděluje společnosti BURDA Praha, spol. s r. o., souhlas ke zpracování takto sdělených osobních údajů včetně kontaktů elektronické pošty (e-mail). Tento souhlas uděluje zákazník v rozsahu a za podmínek stanovených ve Všeobecných podmínkách obchodní společnosti Burda Praha, spol. s r.o. (dále jen ‚Všeobecné podmínky‘), které jsou účastníkům k dispozici na internetových stránkách: http://burda.cz/cs/pro-ctenare/podminky-soutezi-a-predplatneho.